Lesní cesta
olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 262645
Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 22:46
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids