Přemysl Straka (1926-2003)

Z cyklu Mostecká stávka: Oběť

olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the member of UVU Teplice

ID: 275162

Auction price: 9.100 CZK (380 €)

Planned termination: 12. 06. 2024 15:28

Current price: 9.100 CZK (380 €)