Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275162
Auction price: 9.100 CZK (380 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:28
Current price: 9.100 CZK (380 €)