V Litoměřicích
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the member of UVU Teplice
ID: 275176
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:48
Current price: 3.500 CZK (146 €)