Barevnou uličkou
litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 266882
Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 19:28
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 266882
Auction price: 170 CZK (8 €)
Current price: 170 CZK (8 €)