Podzimní krajina
olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Novák, rám, zašpiněné, zvlněné plátno, rám poškozen
ID: 226024
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:21
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu