Orange Pekoe
litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír
ID: 235136
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)