Kostel
litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře
žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
ID: 237385
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:46
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)