Křest v Jordánu
litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru
Antiqari.at Radhošťská
žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných
ID: 242475
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:50
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu