Molitorovský zámeček
olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 250406
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2023 15:10
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids