Překvapení
litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk
ID: 257049
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:04
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 257049
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)