Kašpárek
litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír
ID: 257050
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:15
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids