litografie, 11,8 x 10,2 cm, sign. DU L. Jiřincová
ID: 258102
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu