Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kytice

    Položka č.: 279757

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:37

    litografie, 31,8 x 22,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 81/200, Ludmila Jiřincová se řadí mezi nejznámější české výtvarnice. Věnovala se jak volné tvorbě, tak grafice, jež pokrývala široké spektrum námětů. Proslula zasněnými portréty žen skrytých pod závoji či s květy ve vlasech, jejichž pozadí poukaz…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 6 000 - 7 000 CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Krajina

    Položka č.: 280108

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:34

    lept, 15,3 x 27,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dvě dívky

    Položka č.: 275956

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:05

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, Už od dětství byly Ludmile Jiřincové vštěpovány výtvarné hodnoty. Sama s oblibou kreslila, kdykoliv mohla. Se zaujetím nejčastěji zachycovala svoji babičku, zejména její ruce. Vystudovala soukromou malířskou školu Rudolf…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kálidása: Šest ročních dob

    Položka č.: 276707

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 19:07

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispise, podpis v titulu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, úprava M . Kaláb, 9 sv. Malé knižnice Orientu, vydalo nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1956, Ex. 771/800, 49 s., brož, drobné skvrny na papíře, obálka při okrajích lehce zašpiněná, dobrý …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00

    litografie, 9 x 5,8 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dva poháry

    Položka č.: 258104

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:30

    lept, 5,6 x 3,8 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka

    Položka č.: 258102

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12

    litografie, 11,8 x 10,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook