-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kytice
Položka č.: 279757Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:37
litografie, 31,8 x 22,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 81/200, Ludmila Jiřincová se řadí mezi nejznámější české výtvarnice. Věnovala se jak volné tvorbě, tak grafice, jež pokrývala široké spektrum námětů. Proslula zasněnými portréty žen skrytých pod závoji či s květy ve vlasech, jejichž pozadí poukaz…
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
Odhadní cena: 6 000 - 7 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 280108Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:34
lept, 15,3 x 27,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 275956Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:05
akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, Už od dětství byly Ludmile Jiřincové vštěpovány výtvarné hodnoty. Sama s oblibou kreslila, kdykoliv mohla. Se zaujetím nejčastěji zachycovala svoji babičku, zejména její ruce. Vystudovala soukromou malířskou školu Rudolf…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kálidása: Šest ročních dob
Položka č.: 276707Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 19:07
bibliofilie, sign. litografie ve frontispise, podpis v titulu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, úprava M . Kaláb, 9 sv. Malé knižnice Orientu, vydalo nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1956, Ex. 771/800, 49 s., brož, drobné skvrny na papíře, obálka při okrajích lehce zašpiněná, dobrý …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
In Memoriam
Položka č.: 240810Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00
litografie, 9 x 5,8 cm, sign. DU L Jiřincová , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dva poháry
Položka č.: 258104Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:30
lept, 5,6 x 3,8 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka
Položka č.: 258102Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12
litografie, 11,8 x 10,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu