Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:35

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:22

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka

    Položka č.: 229104

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:26

    litografie, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:36

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Strom

    Položka č.: 220262

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Milenci

    Položka č.: 242132

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:09

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dvě dívky

    Položka č.: 242018

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2020 18:36

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK

Facebook