Matka
pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen
Antiqari.at Radhošťská
Literatura: koupeno v New Yorku v roce 1968 do sbírky pana Oldřicha Blažky
ID: 258253
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 18:44
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu