Vesnice
akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka
ID: 258284
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 18:35
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu