Kytička
litografie, 21,5 x 14,7 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, pasparta, č. 29/95, lehce zažloutlý papír
žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
ID: 262212
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:02
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu