Podzimní les
akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 262639
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:50
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids