Brodění
akvarel, fix, papír, 29 x 41,9 cm, sign. PD Šolta
žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
ID: 263570
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:03
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu