Katedrála svatého Víta na Pražském hradě
olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 263667
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:16
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)