Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzim ve vesnici

    Položka č.: 262657

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 11. 2022 19:34

    olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 263667

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:16

    olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 263660

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:12

    olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 259123

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2022 22:52

    olej, papír, 10,6 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Domky na obzoru

    Položka č.: 258261

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2022 22:38

    olej, karton, 25 x 17,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 222162

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2022 22:16

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Siena

    Položka č.: 243344

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2022 20:04

    olej, karton, 21,4 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, PD Siena, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovký hřbitov

    Položka č.: 263657

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2022 18:18

    olej, karton, 9,5 x 16 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na loďce v Benátkách

    Položka č.: 265832

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2022 18:00

    olej, plátno, 15 x 15,6 cm, sign. PD JU. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staré město Pražské

    Položka č.: 263670

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2022 20:48

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Antické ruiny

    Položka č.: 258262

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 22:48

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London Bridge

    Položka č.: 255061

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2022 22:04

    olej, karton, 18 x 13,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní večer

    Položka č.: 251398

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2022 22:28

    olej, papír, 11,5 x 15,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 263691

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2022 21:48

    olej, papír, 20,5 x 10,4 cm, sign. DU j. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 263685

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2022 21:36

    olej, papír, 14 x 12 cm, sign. DU J. Dlabal, nepatrně odřená malba na levém dolním rohu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 251396

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2022 19:50

    olej, papír, 7,5 x 15,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kotvící lodě

    Položka č.: 262663

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:30

    olej, plátno, 15,1 x 24,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přístav

    Položka č.: 262661

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:26

    olej, plátno, 17,5 x 25 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice

    Položka č.: 262660

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:24

    olej, papír, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice

    Položka č.: 262659

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:20

    olej, karton, 6,5 x 13 cm, sign. PD J. Dlabal, na levém horním rohu malba poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bergamo

    Položka č.: 262656

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:14

    olej, papír, 10,1 x 17,4 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Bergamo, levý dolní roh papíru odtržen (cca 0,5cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jugoslávie

    Položka č.: 259233

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2022 22:58

    olej, karton, 14,9 x 13,7 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 262811

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2022 18:40

    olej, karton, 9,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Konvalinky

    Položka č.: 262392

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:56

    olej, karton, 17 x 10,5 cm, sign. LD J. Dlabal, v dolních rozích karton naražen - v těchto místech malba poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 262391

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:54

    olej, plátno, 17,8 x 12,1 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vlčí máky

    Položka č.: 262390

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:52

    olej, plátno, 23,6 x 14,3 cm, sign. Du J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most a Malá Strana

    Položka č.: 262389

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:50

    olej, plátno, 14,9 x 21 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 262387

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:46

    olej, papír, 10,9 x 16,5 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Venezia, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    New York

    Položka č.: 262385

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:45

    olej, umakart, 17,4 x 14,1 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční Benátky

    Položka č.: 262383

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:38

    olej, papír, 22,6 x 12,9 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)