Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 263691

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2022 21:48

    olej, papír, 20,5 x 10,4 cm, sign. DU j. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 263685

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2022 21:36

    olej, papír, 14 x 12 cm, sign. DU J. Dlabal, nepatrně odřená malba na levém dolním rohu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 251396

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2022 19:50

    olej, papír, 7,5 x 15,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kotvící lodě

    Položka č.: 262663

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:30

    olej, plátno, 15,1 x 24,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přístav

    Položka č.: 262661

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:26

    olej, plátno, 17,5 x 25 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice

    Položka č.: 262660

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:24

    olej, papír, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice

    Položka č.: 262659

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:20

    olej, karton, 6,5 x 13 cm, sign. PD J. Dlabal, na levém horním rohu malba poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bergamo

    Položka č.: 262656

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2022 21:14

    olej, papír, 10,1 x 17,4 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Bergamo, levý dolní roh papíru odtržen (cca 0,5cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jugoslávie

    Položka č.: 259233

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2022 22:58

    olej, karton, 14,9 x 13,7 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 262811

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2022 18:40

    olej, karton, 9,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Konvalinky

    Položka č.: 262392

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:56

    olej, karton, 17 x 10,5 cm, sign. LD J. Dlabal, v dolních rozích karton naražen - v těchto místech malba poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 262391

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:54

    olej, plátno, 17,8 x 12,1 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vlčí máky

    Položka č.: 262390

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:52

    olej, plátno, 23,6 x 14,3 cm, sign. Du J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most a Malá Strana

    Položka č.: 262389

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:50

    olej, plátno, 14,9 x 21 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 262387

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:46

    olej, papír, 10,9 x 16,5 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Venezia, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    New York

    Položka č.: 262385

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:45

    olej, umakart, 17,4 x 14,1 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční Benátky

    Položka č.: 262383

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2022 21:38

    olej, papír, 22,6 x 12,9 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 261708

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2022 17:40

    olej, umakart, 17,2 x 34 cm, provenience: z pozůstalosti autora, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimní městečko

    Položka č.: 260209

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 23:12

    olej, plátno, 14,5 x 22,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čertovka v zimě

    Položka č.: 260207

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 23:08

    olej, papír, 18 x 10,3 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.050 CZK (44 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Praha - U židovského hřbitova

    Položka č.: 260205

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 23:04

    olej, papír, 16,6 x 19,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Amsterdam

    Položka č.: 260204

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 23:02

    olej, překližka, 15,7 x 11 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 260202

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 22:58

    olej, papír, 13,1 x 16 cm, sign. PD J: Dlabal, značeno LD Roma, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 260201

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 22:56

    olej, plátno, 22,5 x 11,6 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený břeh u Karlova mostu

    Položka č.: 260197

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2021 22:48

    olej, karton, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněženou uličkou

    Položka č.: 237881

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2021 20:30

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Babí léto

    Položka č.: 259130

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 21:10

    olej, překližka, 26,2 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimní panorama s katedrálou sv. Víta

    Položka č.: 260049

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:28

    olej, papír, 14,9 x 21,3 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Starý židovský hřbitov v Praze

    Položka č.: 260048

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:26

    olej, papír, 15 x 10,9 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená cesta lesem

    Položka č.: 222164

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2021 19:18

    olej, karton, 15 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)