Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Babí léto

    Položka č.: 259130

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 21:10

    olej, překližka, 26,2 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimní panorama s katedrálou sv. Víta

    Položka č.: 260049

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:28

    olej, papír, 14,9 x 21,3 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Starý židovský hřbitov v Praze

    Položka č.: 260048

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:26

    olej, papír, 15 x 10,9 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená cesta lesem

    Položka č.: 222164

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2021 19:18

    olej, karton, 15 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na nádvoří Pražského hradu

    Položka č.: 259239

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:18

    olej, papír, 21 x 15,4 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    Položka č.: 259237

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:14

    olej, plátno, 14,9 x 12,6 cm, sign. LD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na San Marco a Dóžecí palác v Benátkách

    Položka č.: 259236

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:12

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istanbul

    Položka č.: 259231

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 22:02

    olej, papír, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Istanbul, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 259229

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2021 21:58

    olej, papír, 15,2 x 9,8 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Venise, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    kostel Santa Croce ve Florencii

    Položka č.: 259055

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:20

    olej, plátno, 10 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Firenze, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    Položka č.: 259054

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:18

    olej, plátno, 10,6 x 13,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 259053

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2021 21:16

    olej, papír, 17,6 x 12,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Výletní loď

    Položka č.: 259062

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:36

    olej, plátno, 10,4 x 15,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 259060

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:32

    olej, papír, 17,8 x 11,7 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Atomium, Brussel

    Položka č.: 259058

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:28

    olej, papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 259057

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2021 21:26

    olej, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD J. Dlabal, značeno PD Roma, horní rohy papíru a dolní pravý roh jsou přeloženy - v místě přeložení je malba poškozená, v levém dolním rohu malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Velkoměsto

    Položka č.: 258263

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2021 16:26

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 258200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 09. 2021 14:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 258194

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:36

    olej, karton, 11,6 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 258183

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:14

    olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 258182

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:12

    olej, karton, 11 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vatikán

    Položka č.: 245384

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2021 22:30

    olej, papír, 12 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Vaticano, na horním levém rohu malba lehce odřena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    Položka č.: 243341

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2021 21:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    Položka č.: 226209

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:50

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Madrid

    Položka č.: 219338

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:06

    olej, sololit, 13,9 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paris (Saint Eustache)

    Položka č.: 219337

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:04

    olej, papír, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Strassbourg

    Položka č.: 218242

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 18:38

    olej, plátno, 15 x 10,1 cm, sign. LD JDlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jarní krajina

    Položka č.: 223903

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 20:02

    olej, papír, 15,6 x 11 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní pohled na vesnici

    Položka č.: 223898

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 19:52

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 222235

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 19:44

    olej, plátno, 14,4 x 10,4 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)