kombinovaná technika, sololit, 1993, 50 x 65 cm, sign. vzadu Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, malba místy poškozena
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 263811
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 15:15
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids