Dáma se slunečníkem
litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. DU V. Sychra 40, rám, mírně zašpiněný papír
ID: 264736
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:56
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)