Ostrvá (Vysoké Tatry)
olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 266318
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:28
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids