Na řece
olej, karton, 43 x 64 cm, sign. PD V. Otcovský, rám
ID: 266418
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:32
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 266418
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)