Kytice růží
olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození
ID: 266566
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:40
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)