Moře
olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 267045
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 20:46
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids