Zálesák
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,2 x 7,4 cm, sign. DU Marko Čermák, rám
studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
ID: 267657
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:46
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu