PF
akvarel, tužka, papír, 1994, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD M. Šerý, rám
ID: 267989
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2023 15:57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
ID: 267989
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)