V Benátsku
litografie, 25 x 19 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 267996
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:05
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu