V Benátsku
litografie, 25 x 19 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267996
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:05
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids