Chudák Francie, stále je na dně
litografie, 16 x 22,5 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 267997
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)