Chudák Francie, stále je na dně
litografie, 16 x 22,5 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267997
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:09
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids