Lidé, jejichž zrak je jen málo potěšen sluncem
litografie, 22,5 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268003
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:12
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids