Světová výstava
litografie, 24 x 21 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268005
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:17
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids