Šok v Salóně
litografie, 23 x 20,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
ID: 268006
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)