Odlitek
litografie, 24 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, přeložený, lehce zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268012
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:21
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids