Klobouk
litografie, 21 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný papír
ID: 268013
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:22
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)