Bakalářský den
litografie, 25 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., nalepeno na polokartonu
ID: 268018
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:27
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)