litografie, 25 x 19,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268039
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:54
Current price: 595 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids