Manželské mravy
litografie, 24 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268044
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:53
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids