Zima
olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 268054
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2023 21:08
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids