Černá stěna
olej, plátno, 2022, 30 x 30 cm, sign. PD AK 22
ID: 268255
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 20:30
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
ID: 268255
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)