Kompozice XII.
olej, karton, 2003, 39 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Fišárek Petr 2003
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268295
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:47
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu