Pohled na Pražský hrad
akvatinta, 1919, 24,8 x 30,2 cm, sign. PD J. Stretti Zamponi, značeno v desce PD Jar. Stretti Zamponi 1919, rám, na rámu oděrky, papír mírně zažloutlý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 268514
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 19:06
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu