Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Šternberk na Moravě
litografie, 1998, 9 x 17,5 cm, sign. PD K. Beneš 98
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 270037
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:01
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**2
Historie příhozu