Půlnoční mše
akvarel, papír, 1995, 17,5 x 14 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270362
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:45
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)