Hold nevinných
akvarel, papír, 1996, 25 x 17,5 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 270373
Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:56
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)