Z mého pokoje
olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 270453
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2023 21:20
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids