Pozdější odpověď
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 18, napínací rám, na zadní straně popsáno
ID: 274940
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:13
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)