Vaření piva - Plzeňský Prazdroj
akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 276928
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:52
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids